Servicepunt huiselijk geweld en kindermishandeling Haaglanden
Wat houdt de nieuwe ‘Wet meldcode huiselijk geweld en kindermishandeling’ nu precies in? Zijn we nu verplicht al onze zorgen bij het AMK te melden? Kan ik de meldcode nu al gebruiken? Hoe zorg ik ervoor dat alle leerkrachten de meldcode gebruiken? Wat gebeurt er met het bestaande protocol kindermishandeling? Hoe kan ik mijn medewerkers scholen in vroegsignalering en de aanpak van kindermishandeling?
Door de invoering van de ‘Wet meldcode huiselijk geweld en kindermishandeling’, maar ook door de toenemende aandacht voor dit onderwerp, krijgt JSO steeds meer vragen van gemeenten en uitvoerende organisaties. Op al deze vragen geven we graag een passend antwoord. Hiervoor start per 1 september 2010 het ‘Servicepunt huiselijk geweld en kindermishandeling’. Het servicepunt beantwoordt al uw vragen over huiselijk geweld, kindermishandeling en de meldcode huiselijk geweld en kindermishandeling. Afhankelijk van uw vraag helpen wij u direct of zorgen we ervoor dat de juiste organisatie contact met u opneemt.
Organisaties kunnen bij ons terecht voor:
- informatie, advies en voorlichting over kindermishandeling en huiselijk geweld;
- informatie en advies rond de implementatie van de meldcode;
- informatie over scholing;
- bemiddeling tussen organisaties met scholingsvragen en trainingsaanbieders.
U kunt uw vraag aan ons stellen via het vragenformulier. Afhankelijk van uw vraag helpen wij u direct of zorgen we ervoor dat de juiste organisatie contact met u opneemt. U kunt de adviseurs van het servicepunt ook telefonisch bereiken: T 0182 547888.
Dossiers:Kinderopvang,Kindermishandeling,Onderwijs
Geplaatst: 30 augustus 2010
